PONYTRAV JVB ÅRHUS LØRDAG 8/6 2013      
  KUSKE MØDE Kl.13.30            
                   
  Husk Sidste Tilmelding DM TRAV 15/6 2013      
                   
  1.LØB TRAV - FRIT HANDICAP   GUL 1400   Indløbs  
  KL.14.30 Grundlag 2.30   Plac.     Tid  
1 Zar 1995 Camilla Andersen   1 1500 2.14,0 3.21,0  
2 Una fra Skovbogård 2007 Naja Christensen   2 1580 2.07,2 3.21,0 Rekord
3 Vita 1989 Pernille M Lassen   3 2120 1.39,3 3.30,5  
4 Royal Flush 2001 Josephine  L Nøjsen   4 1340 2.49,5 3.47,1  
  Mire' 2000 Melissa Vesterholm     1420 Udg    
  2.LØB TRAV - FRIT HANDICAP   BLÅ 1300      
  Kl .14.55 Grundlag 3.00            
1 Kongsgaards Anja 2007 Nikoline R Nikolajsen   1 1300 3.00,6 3.54,8  
2 Julius II 1997 Line G. Andersen   2 1160 3.23,3 3.55,8  
3
Tulle
2003 Sarah Bang Poulsen   3 1040 3.48,0 3.57,1  
4 Pegasus 2002 Stinne Schmidt   4 1200 3.18,8 3.58,6  
5 Melody   Camilla Andersen   5 1400 2.51,6 4.00,2  
6 Goodie Blue   Catrine Rasmussen   6 1300 3.11,8 4.09,4  
  3.LØB  TRAV - FRIT HANDICAP   RØD 1060      
  Kl .15.20 Grundlag 3.50            
1 Dixie II 2008 Maia G Andersen   1 1060 3.47,5 4.01,2  
2 Uffe 1992 Rasmus M Lassen   2 1100 3.40,8 4.02,9  
  Bølle Bob 2006 Sidse A Skrubbeltrang     980 Udg Udg  
  Seppo 2006 Sarah Bang Poulsen     1100 D D  
  4.LØB  MONTE - FRIT HANDICAP   GRØN 1200      
  Kl .15.45 Grundlag 3.10            
1 Sille 2003 Pernille M Lassen   1 1320 2.51,3 3.46,1  
2 Melody   Camilla Andersen   2 1340 2.55,9 3.55,7  
3 Turbo Tulle 2003 Selma Grage   3 1040 3.49,3 3.58,5  
  Ljômi 2008 Naja Christensen     1260 D D  
  5.LØB TRAV - FRIT HANDICAP   HVID 1100      
  Kl .16.10 Grundlag 3.30            
1 Seppo 2006 Sarah Bang Poulsen   1 1040 3.33,3 3.41,8  
2 Julius II 1997 Line G. Andersen   2 1140 3.16,7 3.44,2  
3 Pegasus 2002 Stinne Schmidt   3 1180 3.16,4 3.51,7  
4 Prins II   Melissa Vesterholm   4 1080 3.35,8 3.53,1  
5 Goodie Blue   Catrine Rasmussen   5 1240 3.08,5 3.53,8  
6 Royal Flush 2001 Josephine  L Nøjsen   6 1440 2.42,5 3.54,0  
7 Kongsgaards Anja 2007 Nikoline R Nikolajsen   7 1300 3.02,2 3.56,9  
8 Sputnik 2006 Camilla Andersen   8 1240 3.19,9 4.07,9  
  6.LØB  MONTE - FRIT HANDICAP   GUL 1400      
  Kl .16.35 Grundlag 2.40            
1 Sille 2003 Pernille M Lassen   1 1320 2.49,8 3.44,2  
2 Una fra Skovbogård 2007 Selma Grage   2 1640 2.21,0 3.51,3  
  Ljômi 2008 Naja Christensen     Ang Henv Pr    
  Mire' 2000 Melissa Vesterholm     1480 Udg    
  7.LØB  TRAV - FRIT HANDICAP   LILLA 1000      
  Kl .17.00 Grundlag U 110CM            
1 Dixie II 2008 Maia G Andersen   1 1100 3.43,7 4.06,1 Rekord
2 Tulle 2003 Sarah Bang Poulsen   2 1100 3.43,9 4.06,3  
3 Sputnik 2006 Camilla Andersen   3 1340 3.03,8 4.06,3 Rekord
4 Uffe 1992 Rasmus M Lassen   4 1120 3.41,6 4.08,2  
5 Prins II   Melissa Vesterholm   5 1160 3.35,3 4.09,8  
6 Turbo Tulle 2003 Selma Grage    6 1080 3.51,9 4.10,5  
  Bølle Bob 2006 Sidse A Skrubbeltrang     1000 Udg    
  NÆSTE LØBSDAG LØRDAG 22/6 JVB        
  DERBY DAG M AUTOSTART & PONY MÅLING