logo Velkommen
Nye medlemmer
Nyheder
Løb
Heste res.
Point
Tilmelding
Tilmeldte
Aktiviteter
Priser m.m.
Vedtægter
Reglement
Hestene
Nye billeder
Introfolder
Identifikation
Sponsorer
DPF
Links
Køb og Salg
Kontakt os

login

Resultater

Torsdag den 20. Juni 2002

Billund Trav

PlaceringHestKuskDistanceTid1000M tid
Løb nr. 1 Sprintermesteren under 110cm. 1000 Meter, FRIT HANDICAP
1ZorroMichael Holmer8803.05,2
2Tarzan IIHenriette Larsen9803.12,9
3Zoot SuitKristian Larsen9203.26,4
4Nick NokRikke Rohbach Bonde8004.08,0
5Mulle (N)Dina Bach Sigmundsen8004.10,0
Løb nr. 2 Sprintermesteren over 110cm. 1000 Meter, FRIT HANDICAP
1Armanda (N)Michelle Stokkeland11602.28,1
2BeautyMette Rohbach Bonde12202.24,9
3SilleLisa Jeppesen9803.01,9
4ChanelSandra Lange Nielsen10802.50,8
5FelixTina Rohbach10802.57,3
6Silver BoyCamilla Borg Bahnsen11202.51,5

Jydsk Pony Væddeløbs Forening